» Regulamin

Dokładnie! Co do linijki - bo szkoda czasu na ciągłe szukanie:)

Zaznaczki pokazują co do linijki, gdzie skończyliśmy czytać. Działają magnetycznie, bezterminowo.

Zakupy bez rejestracji:

1.wybierz potrzebne komplety
2 wpisz dane wysyłki, potwierdź, zapłać
3.wysyłamy zamówione komplety

Regulamin

Korzystanie ze sklepiku zaznaczki.pl oznacza akceptację zasad z regulaminu.


Sposób zakupu:
W sklepiku zaznaczki.pl kupujemy poprzez zaznaczenie wybranych produktów, potwierdzenie wyboru, wpisanie adresu wysyłki i zapłatę poprzez formularz płatności internetowych lub tradycyjnym przelewem.  Na życzenie do wysyłanych artykułów dołączamy fakturę.

Zaznaczki wysyłamy w miarę możliwości najpóźniej do 2 dni roboczych od wpłynięcia zamówienia (zaksięgowania wpłaty). W przypadku pilnego zamówienia prosimy o zapytanie celem potwierdzenia takiej możliwości.


Zwroty:
Jest możliwość zwrotów, z zastrzeżeniem, że zaznaczki będą nierozpakowane, a opakowania nieuszkodzone. Dla dokonania zwrotu należy przesłać oddawane produkty na poniżej podany adres producenta (sprzedawcy), załączając też podpisany formularz zwrotu, który przesyłamy mailowo na życzenie, w przypadku chęci zwrotu.  Koszty wysyłki nie są zwracane, a wartość zwracanych wyrobów przekazujemy w ciągu 14 dni od wpłynięcia przesyłki na rachunek wskazany w formularzu zwrotu.

Reklamacje:
Ewentualne reklamacje zakupionych produktów przyjmujemy na formularzu reklamacji, który przesyłamy w razie potrzeby mailowo. Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni od wpłynięcia, a w wypadkach szczególnych może się wydłużyć z uwagi na procedury u partnerów firmy Infomagnet, związanych z realizacją zamówienia (np. Poczty Polskiej). Po rozpatrzeniu reklamacji przesyłamy mailowo wynik rozpoznania i w przypadku przychylenia się do zasadności reklamacji w całości lub części - oczekiwaniom klienta czynimy odpowiednio zadość.

Dane osobowe:
Dane osobowe związane z korzystaniem ze sklepiku wykorzystujemy li tylko w celu obsługi klientów, tzn. nie są one przekazywane innym podmiotom nie związanym z procesem sprzedaży, a administracją danymi zajmuje się Infomagnet Michał Kubaszczyk z siedzibą poniżej.

Dane sprzedawcy:
Infomagnet Michał Kubaszczyk, NIP: 972 059 35 53
z siedzibą i biurem handlowym w Mrowinie k/Poznania, pod adresem:
ul. Tarnowska 110
62-090 Mrowino


Przejdź do strony głównej